ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
Polonya Varşova Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Türkolog Prof.Danuta CHMIELEWSKA - ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi Başkanı Oldu.

Polonya Varşova Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Türkolog Prof.Danuta CHMIELEWSKA - ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi Başkanı. Hindistan Haritacılar Kurumu Başkanı Prof.Dr. Gayad INDA  ve İran Mashhad Ferdowsi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mohammad GHAFOORİ ATİK Uluslararası Bilim ve Kültür Konseyi Yönetim Kurulu Konseyi Kurucu Üyeleri ATİK Üst Kurulu kararı ile ATİK Genel Başkanı Aziz ŞAHİN tarafından görevlendirmeleri yapılmıştır. 

Saygılarımla, 

Ela Başaran 

ATİK Basın Danışmanı 

elabasaran@atikuemp.com

Dortmund ATiK Tanıtım Videosu
Dortmund- Almanya ATiK Ticaret ve İşbirliği Konseyi internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.